Bir Dilekle Başladı Her Şey kitap oku

Mayıs 30, 2015

 

 

Kitabı okumaya sırf DEBBIE MACOMBER merak ettiğimden başladım. Uzun süredir çok satanlar listesinden inmeyen, yazdığı her kitap çok satanlar listesine giren bir yazar ve sitemizde kitaplarının indirilme sayısı bir fazla olunca bir merak kitaplarına göz gezdirirken onca kitabının içinde ilk yazdığından mı başlasam diye düşünsem de ismi dikkatimi çektiğinden dolayı, bu kitabını okumaya başladım. Açıkçası kitap biraz basitti. Okunabilirliği yüksek kendini okutturuyor 463 sayfa olmasına ve ben genelde sindire sindire yavaş okumayı sevdiğim halde kitap üç güne bitti. Her sayfada hayatları batık olan insanların biraz daha yüz üstüne çıktığını görmek ve diyalogların, kitabın kendi içeriğinin günlük yaşamla çok bağdaştığından olsa gerek kitabı okurken sıkılmıyorsunuz. Kitabı bitirdiğimde her ne kadar kurgusu biraz basit gelse de iyi ki okumuşum dedim. Çoğu sayfa yüzünüzde, gülümseme yahut hüzün bırakıyor. Sizin içerisine çekerek duygu yoğunlu yaşatacak bir kitap iyi okumalar.

1

Bir Dilekle Başladı Her Şey

Dilekler, içtenlikle istenince gerçekleşen hayallerdir… Hayata yeniden tutunmak için önünde yirmi dilek duruyordu… Kâğıda döktüğü yirmi hayal… Acı çekmektense geleceğe umutla bakmasını sağlayacak yirmi ihtimal…

Artık bir sonraki güne güzel duygularla başlamak için hazırdı, çünkü gerçekleştirmesi gereken hayalleri vardı. Çünkü hayat her şeye rağmen yaşamaya değerdi… Hayatınızda çok isteyip de gerçekleştiremediğiniz şeyler mi var? O halde hemen kâğıdınızı kaleminizi alın ve dilek listenizi hazırlamaya başlayın…

“En katı yürekli okuyucular bile kendilerini bu umut dolu romandaki unutulmaz karakterler için gizlice gözyaşlarını silerken ve kendi dilek listelerini hazırlarken bulacaklar.”
-Booklist-

“Konu özel, unutulmaz bir yer ve onurlu, güçlü karakterler yaratmaya geldiğinde kimse Debbie Macomberdan daha iyi olamaz.”
-BookPage-

“Macomberın kullandığı dil ve olumlu anlatımı sizi sevdiğiniz koltuğunuz kadar rahat ağırlıyor.”
-Publishers Weekly-

“Debbie kalbini kâğıda işlemiş. Sonuç ise muhteşem!”
-RT Book Rewiews-

KİTAP İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

altarnatif indirme linki

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

erotik filmler