İsveç’in Yeni Prensesinin Erotik Görüntüleri Ortaya Çıktı

Mayıs 25, 2015

Dünyanın birkaç kraliyet ailesine sahip nadir ülkesinden biri olan İsveç’te büyük bir evliliğin hazırlıkları yapıldı. İsveç kraliyet ailesinin tek oğulları bu yıl dünya evine giriyor. 36 yaşındaki Carl Philip, eşini seçerken onun geçmişini göz ardı etmiş olsa gerek. Çünkü Philip’in evleneceği isim birkaç yıla kadar erotik manken olarak çalışmalarda bulunan bir isim.

Kişisel gelişimi ön planda tutan filmlerde olduğu gibi yeni bir hayata başladığını söyleyen Sofia Hellqvist, kocasının mutluluğu için her şeyi yapacağını tüm söyleşilerinde dile getiriyor.

Son günlerde yayınlanan çiftin fotoğrafları da bunu gösterir nitelikte. Fakat, ünlü erotik model ve kraliyet ailesi hakkında eleştiriler de yapılmıyor değil.

Ortaya atılan eleştirilerden birisi de, soylu bir aileye gelin giden bireyin geçmişinin kötü olması yönünde. Pornocu olmamasına rağmen o gözle bakılan Sofia Hellqvist, şu ana kadar sadece dört erotik çekimde yer almış durumda. Buna rağmen eleştirmenler tarafından sektörün en azılı üyelerinden biri olarak gösteriliyor. Fakat, magazinciler tarafından elde edilen görüntülerde her zaman dik başlılığı ile hayatına devam ettiği görülüyor.

İsveç kraliyet ailesi, evliliğin ardından henüz yeterli bir açıklamada bulunmuş değil. Ailenin fertlerinin bu evliliğe karşı tavrı nedir merak konusu fakat evlilik günlerinde yaşanan olaylar göz önüne alındığında Kraliyet ailesi açısından hiçbir sorun yokmuş gibi gözüküyor.

Ortaya atılan ve Sofia Hellqvist ait olan çekim görüntülerine ulaşmak isteyenler için de birkaç alternatif seçenek bulunmaktadır. Ünlü erkek dergilerinin vip sayfalarına ulaşarak fotoğrafların bir kısmını bulabilirsiniz. Tüm fotoğraflara ulaşabilmek için ise vip üyelik almanız gerektiği bu sitelerde yazmaktadır. Görüntülere illegal yollar ile de rahatlıkla ulaşabilir, dilediğiniz yerde bu çekim görüntülerine bakabilirsiniz.

Bir yorum

  • Zacer Temmuz 11, 2015, 2:09 pm

    Kitap orta düzey okunası bir kitap. Adminede yaptığı e kitap paylaşımları için teşekkürler. Sayeniz de artık e kitap indirmek için site site gezmekten kurtuldum direk sitenize gelip aradığım kitabı bulabiliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

erotik filmler