Sacha Guitry- Bir Üçkağıtçının Anıları pdf e kitap indir

Nisan 10, 2015

Kitabı bir arkadaş istek olarak belirtmişti. Ben okumadım ama isminden okurken keyif veren ve kitap açıklamasından anladığım kadarı ile okumaya değer bir kitap olduğunu düşünüyorum.

Kahramanımızın hayatının yönü 12 yaşındayken belirginleşir. Birgün misket alabilmek için kasadan sekiz kuruş çalar.
Akşam yemeğinde mantar vardır! Hırsızlığı su yüzüne çıkınca, babası: “Madem hırsızlık yaptın bu akşam sana mantar yok!” der.
O akşam ailenin tüm üyeleri zehirlenerek ölür.
“Annen, baban ya da kardeşin için ağlayabilirsin, ama on bir kişi için kim nasıl ağlayabilir ki? İnsan kimin için acı çekeceğini şaşırır. Seçim konusundaki sıkıntımdan söz etmek istemiyorum, ama yine de olup biten bu doğrultudaydı. Ne yana yöneleceğini şaşıran kederim kendini avutacak, oyalayacak birçok şey buluyordu.”
Onun yaptığı iş; sadece paralarını ona vermek isteyen insanlardan paralarını almaktı, hepsi bu

KİTAP İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

altarnatif indirme linki için tıklayın

4 Yorum

 • Ayse Doyuran Nisan 19, 2015, 10:08 am

  Hitfile sitesine karakterleri yazdım ama indiremiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

  • admin Nisan 19, 2015, 12:44 pm

   Karakterleri yazın sonra ordaki indir tuşuna basın daha sonra 50sn geri sayım çıkar ondan sonra çıkan indir yazısına tıkladığınızda kitap iner( Not telefon ile indirmeye çalışıyorsanız hitfile bazı cihazlarda hata verebilmekte, bu yüzden ilk önce bilgisayarınız ile indirip daha sonra bilgisayarınızdan kitabı okuyacağınız cihaza yükleyerek sorunsuz bir şekilde kitabı okuyabilirsiniz)

 • aydın yıldız Eylül 20, 2016, 8:37 pm

  kitap silinmiş; yeniden yükleyebilir misiniz acaba?
  teşekkürler.

  • admin Şubat 4, 2017, 3:01 pm

   Valla giden gitmiş yedeği yoktu. Lanet olası hitfile de kitabı silmiş. Diğer kitap indirme sitelerinden araklayıp kendim taramış gibi siteye koyacaktım ama onlar benden önce davranıp benim indirme linkimle paylaşım yapmışlar. Bunun sonucunda da kitap tozlu internet köşesine kaldırılmış bulunmakta ama olur da hiç sanmıyorum kitabı daha önceden indiren bir ziyaretçimiz benle iletişime geçip kitabın pdf sini yollarsa ilk işim siteye eklemek olacaktır. O günü tekrar sizinle karşılaşmak için iple çekeceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

erotik filmler