Sarah Jio Yeşil Deniz Kabuğu kitap indir

Şubat 1, 2016

1

Yirmili yaşlarda hayat daha kolaydı. Özellikle de konu aşk olduğunda. Biriyle tanışıyordun, sen onları seçiyordun, onlar seni seçiyordu. Birlikte dünyayı fethedebilirdiniz. Paris’e taşınabilirdiniz. Bir sürü çocuk sahibi olabilir veya çiftçilik yapabilirdiniz. Günlük tuttuğunuz zamanlarda yazdığınız her şeyi yapabilirdiniz. Hayaller, parlak, çarpıcı renklerde yaşanacaktı. Hayat sizindi, ikinizindi. Her şeye birlikte göğüs gerip birlikte yaşayabilirdiniz. Hayatınızı birine bağlardınız ve gerisi önemini kaybederdi. Peki ya şimdi?

Kitap Hakkında Ne Dediler
“Sarah Jio, her kitabında olduğu gibi, aşk hikâyesini, geçmişi ve gizemi birlikte harmanlayarak içinizi ısıtacak, okuduktan sonra kolay unutamayacağınız bir roman sunuyor. Yeşil Deniz Kabuğu, geçmişin kolay kolay peşimizi bırakmayacağını, dönüp dolaşıp bizi bulacağını son derece tatlı ve merak uyandırıcı bir dille anlatırken, bir yandan da Kailey’yle birlikte çıktığımız bu, zamanlar arası yolculukta, geride bıraktıklarımızı, hayatımızdan silinip gidenleri ve kendi geçmişimizi düşünmemizi sağlıyor. Yazarın ve türün hayranları kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacak. Henüz Sarah Jio’yu hiç okumadıysanız buradan başlayabilirsiniz.”
-Tuğçe’nin Kitaplığı-
“Klasik bir Sarah Jio değil, bir Sarah Jio klasiği. Sürükleyici bir aşk hikâyesi… Okurken umudu, hüznü ve aşkı içinizde yaşayacağınız, aşkın en derinlerde olduğunu hissedeceğiniz etkili bir yolculuk. Daima kalbinizdeki sese kulak verin, aşkın hep var olduğuna inanın. İçinizdeki sonsuz sevgiye dokunmak istiyorsanız kesinlikle okumalısınız.”
-Sarah Jio Turkey-
“Sarah Jio okuyucusunu her kitabında biraz daha şaşırtarak çıtayı yükseltiyor. Merakla okuyacağınız; romantizmi, vefayı, gerçek aşkı hissedeceğiniz bir hikâye.”
-Seyhandan.blogspot.com-

Kitabın Adı:Yeşil Deniz Kabuğu
Yazar:Sarah Jio

Baskı Tarihi:Kasım 2015
Sayfa Sayısı:312

Kitabın Türü:Roman, Edebiyat
Orijinal Adı:Always

Çeviri:Fatma Zeynep Öztürk
Dil:Türkçe

Kitap indirmek için tıkla

Altarnatif indirme linki için tıkla

 2.altarnatif indirme linki

Sarah Jio Yeşil Deniz Kabuğu indir, Sarah Jio Yeşil Deniz Kabuğu pdf kitap indir ücretsiz

3 Yorum

 • Ela Mart 14, 2016, 10:19 pm

  Teşekkürler

 • nur Mayıs 23, 2016, 6:16 am

  Yandex disk indrmek istedim ama zip dosyasi oldugu icin telefondan acamiyorum dosyayi pdf fotmatinda yandex diske atarmisiniz tesekkurler

  • admin Mayıs 23, 2016, 10:40 am

   Telefonunuza winrar programı indirerek onla açabilirsiniz. Google playden yada ios kullanıyorsanız marketten kolayca indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

erotik filmler